ARCA Retail Cash Ecosystem


Tā ir ātra un droša naudu līdzekļu pārvaldes sistēma, kura ir paredzēta „back-office” mazumtirdzniecībai. Sistēma vienkāršo tradicionālus darbietilpīgus naudas procesus.
Pateicoties sistēmas lokanībai ir iespējams  atrast tieši Jums  piemērotākos risinājumus.
 
 
Sistēmā sastav no banknošu apstrādes iekārtas CM18 un monētu apstrādes iekārtas CC3R, ko apvieno viena kopīga programmatūra. Naudas līdzekļu apstrādes tehnoloģija optimizē naudas  kustību mazumtirdzniecību biznesā, samazinot skaidras naudas daudzumu veikalā.  Pieņemtie skaidras naudas līdzekļi depozītā  tiek izmantoti  (tās pašas banknotes un monētas)  atkārtoti  nākamās maiņas kasē.

Banknošu apstrādes iekārta CM18 - pilnībā sertificēts seifs, kurš automātiski un ātri apstrādā skaidro naudu: pieņemšana, izdošana, mainīšana, naudas sagatavošana inkasācijai. Ierīcei arī piemīt inovācijas dizains.
 
CC3R Coin Recycler - automatizēts, pilnībā sertificēts seifs ar monētu pādeves ierīci. Iekārta pieņem, skaita, šķiro, glabā un izdod monētas pēc kasiera pieprasījuma.
 
Iekārtu saskaņa un naudas apstrādes process notiek uz programmatūras ARCEO pamatā. Saprotama menu dažās valodās (angļu/ latviešu/ krievu).
 
Abas iepriekš minētās iekārtas autentificē, saskaita un šķiro nominālus aizsargātos konteineros un izdot čeku par katru transakciju. Tas notiek tikai dažu minūšu laikā!  
Vairs nav jāuztraucas par cilvēciskā faktora kļūdam vai atkārtotam kontrolem, kas agrāk palēnināja darba procesu.